JACHIMOV dla LEXELL

JACHIMOV dla LEXELL

Z firmą Lexell rozpoczeliśmy współpracę na początku 2021 roku i trwa ona do dnia dzisiejszego. Dla firmy Lexell wykonujemy  większość z naszych usług tj. tworzenie stron www, pisanie tekstów pod pozycjonowanie, social media, filmy czy grafiki.

Na początku, po konsultacji z klientami, zaprojektowaliśmy dwie strony internetowe wraz z formularzem kontaktowym, który pomaga klientom firmy Lexell w kontakcie z firmą. Formularz kontaktowy na stronie telecom.lexell.pl został również zintegrowany z wyborami pakietów, dzięki czemu klient po wyborze interesującej opcji, piszę do firmy od razu w konkretnym temacie.

Strony, które stworzyliśmy prezentują usługi firmy Lexell klientom oraz pomagają w wyborze usług świadczonych przez nich. Obydwie strony internetowe zapełniliśmy treścią oraz dodaliśmy teksty pod pozycjonowanie w google. Firma Lexell dzięki temu będzie wyświetlana wyżej w wyszukiwarce na określone frazy.

Dwie strony internetowe: www.lexell.pl oraz www.telecom.lexell.pl:

W tym samym czasie stworzone zostało nowe logo główne wraz z logami poddziałów do oferowanych usług. Wszystkie logo zostały stworzone w dwóch wersjach kolorystycznych.

Logo LEXELL :

Logo LEXELL TELECOM:

Przygotowaliśmy również ulotki, które pomagają firmie w marketingu bezpośrednim

Projekt ulotki dla LEXELL:

Dla firmy LEXELL stworzyliśmy i zoptymalizowaliśmy fanpage Facebook, rozpisaliśmy strategię marketingową oraz przygotowaliśmy posty na najbliższe miesiące. Do postów z infografikami, które widać najczęściej na tablicach Facebooka czy Instagrama, dołączyliśmy posty animowane oraz Stories, które pomogły w przykuciu uwagi potencjalnych klientów. 

fanpage LEXELL: https://www.facebook.com/lexellpl
fanpage LEXELL TELECOM: https://www.facebook.com/telecom.lexell

Z firmą LEXELL stale współpracujemy i w planach mamy wiele nowych realizacji 🙂

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak możemy pomóc Tobie i Twojej firmie 🙂