JACHIMOV dla pionier.tv

JACHIMOV dla pionier.tv

Z PIONIER.TV telewizją internetową Państwowej Akademii Nauk – współpracujemy już dłuższy czas, głównie w sferze filmowej oraz marketingowej. 

Zaczęliśmy od tworzenia trailerów, które krótko zapowiadają każdy z tworzonych programów. Pojawiają się ona raz w tygodniu na fanpage PIONIER.TV, zawsze przed publikacją danego odcinka. Można powiedzieć, że trailery tworzone przez naszą firmę są jednym z głównych contentów marketingowych jakie na swoich profilach social media przedstawia telewizja.

Zobacz przykładową paczkę trailerów stworzoną dla telewizji pionier.tv na styczeń 2021 roku. Playlista poniżej:

Wszystkie zmontowane przez nas trailery obejrzysz na stronie:

Równorzędnie z montażem trailerów, montowaliśmy różne programy realizowane przez pracowników pionier.tv. Wszystkie montowane przez nas materiały trafiały na platformę pionier.tv oraz kanał youtube.

Playlista z programami zmontowanych dla pionier.tv:

Jednym naszych największych przedsięwzięć dla PIONIER.TV było zrealizowanie programu pt.: “Naukowiec o drugim obliczu”. Podczas kilku spotkań nagraliśmy z Marcinem Słowińskim jego pasję, która bardzo odbiega od pasji wykładowcy. Sfilmowaliśmy tańczącego Marcina, przeprowadziliśmy wywiad z nim oraz jego podopieczną – Oliwią Russak. Wypowiedzi udzielił też promotor Marcina Słowińskiego – dr. hab. Przemysław Rotengruber. W postprodukcji zmontowaliśmy obraz, dodaliśmy kilka archiwalnych zdjęć oraz wybraliśmy muzykę, która miała odzwierciedlać klimat programu.