Poznaj nas bliżej

Montaż filmów to dla nas pasja i wyzwanie.

Specjalizujemy się w montażu filmów i edycji materiałów wideo dla klientów biznesowych. Współpracujemy z gigantami na Polskim rynku, takimi jak Shimano czy Promiler. Rozumiemy, że każda firma realizuje własne cele i wizje, dlatego nasz zespół stawia na indywidualne podejście, wsłuchuje się w Twoje potrzeby i proponuje kreatywne rozwiązania, które wpiszą się w Twoje oczekiwania. Stawiamy na partnerstwo i długofalowe współprace, ale pomożemy Ci też w pojedynczym projekcie!

Podczas montażu wideo zajmujemy się nie tylko materiałem filmowym, ale przede wszystkim naszym klientem. To wysoką jakość obsługi stawiamy na pierwszym miejscu. Nasz doświadczony zespół montażystów ma nie tylko umiejętności techniczne, ale także niestandardowe myślenie i wysokie poczucie estetyki, co pozwala nam tworzyć materiały wideo wyróżniające się na rynku. Podejmujemy się każdego wyzwania i śmiało możemy stwierdzić, że nie znamy takiego słowa, jak ograniczenia! Z każdego materiału, nawet tego najbardziej wymagającego, wyciągniemy wszystko to, co najlepsze.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz krótkiego filmu reklamowego, szkoleniowego, informacyjnego czy też materiałów do mediów społecznościowych — wykorzystamy nasze wysokie umiejętności i najnowsze oprogramowanie do edycji wideo, aby stworzyć treść, która efektywnie zakomunikuje Twoje przesłanie. Oryginalne spoty promocyjne, wywiady, animacje, reportaże czy teledyski – oferta Jachimov otwiera się na każdą zaproponowaną przez Ciebie i Twój biznes formułę.

 

Podążamy za trendami

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w branży filmowej, co pozwala nam tworzyć kompilacje, które są zarówno interesujące, jak i angażujące dla docelowych klientów Twojej firmy. Wykorzystując zaawansowane narzędzia do edycji filmów i rozbudowane programy montażowe, wzbogacimy dostarczone materiały o ciekawe efekty specjalne, animacje, wizualizacje 3D i grafiki, które zwiększą ich atrakcyjność i skuteczność. Pamiętamy także, jak ważna jest obróbka dźwięku w montażu filmowym. Audio odgrywa znaczącą rolę i wpływa na ostateczną jakość produkcji oraz odczucia emocjonalne odbiorcy. Podążamy za trendami rynkowymi i wykorzystujemy w swoich pracach także rozwiązania, jakie daje nam sztuczna inteligencja (AI).

 

Nasze wartości

Za sprawą naszego indywidualnego podejścia do Klienta, a zwłaszcza procesu postprodukcji wideo, tworzymy materiały, które na dobre zapadają w pamięć. Zapewniamy kompleksowe wsparcie i chętnie udzielamy porad dotyczących koncepcji, scenariusza i strategii wideo. Przez lata praktyki zgromadziliśmy niezbędną wiedzę i umiejętności, potrzebne do efektywnego promowania Twojego biznesu.

 

Praca, która jest przyjemnością…

Nasza praca to pasja. Zależy nam, aby dostarczane przez nasz zespół historie były barwne, interesujące oraz poruszały i wzbudzały emocje. Montując filmy zwracamy uwagę na najmniejsze detale i dokładamy wszelkich starań, aby końcowy efekt był jak najbardziej satysfakcjonujący dla Klienta.
Mierzymy wysoko i ciągle się doskonalimy. Dzięki temu możemy w materiale uwydatnić wszystko co najlepsze, sprawiając, że widz będzie pod wrażeniem Twojego materiału. Zaufaj nam – wspólnie zmontujemy film, który nie tylko wyróżni Twój biznes, ale także zachwyci odbiorców.

KIM JESTEŚMY?

Montaż filmów to dla nas pasja i wyzwanie.

Ponad 8 lat doświadczenia w branży wideo, setki zrealizowanych projektów, współpraca z renomowanymi markami, partnerzy biznesowi. Wszystko to świadczy o naszej solidnej pozycji na rynku.

Odtwórz wideo
Nasza misja

Montujemy filmy, które oddają emocje.

Wizja
"Inceptos sed cubilia in nibh vel id potenti odio consectetur eros vehicula"
Misja
"Inceptos sed cubilia in nibh vel id potenti odio consectetur eros vehicula"
Motto
"Inceptos sed cubilia in nibh vel id potenti odio consectetur eros vehicula"
Happy Client
0 K+
Project Done
0 K+
Review Customer
0
Years Experience
0 +
Poznajmy się

Twórca marki

Cześć, nazywam się Piotrek!

Jestem absolwentem kierunku Marketing internetowy na Collegium da Vinci. Dzięki temu poznałem tajemnice online marketingu i jestem w stanie stworzyć materiały wideo na miarę współczesnych odbiorców. Po studiach otworzyłem własną firmę, a skoro się tu znalazłeś, to zakładam, że montaż filmów to dla Ciebie czarna magia. Wcale mnie to nie dziwi. Gdy sam zaczynałem pracować z materiałami wideo, nie sądziłem, że kiedykolwiek powstanie ta strona i tym bardziej że montowanie filmów stanie się moim sposobem na życie. Dzisiaj nie wyobrażam siebie na innym stanowisku. Montaż i edycja wideo pozwala mi nie tylko na ciągłym rozwój umiejętności, ale nawiązaniu wartościowych relacji, a co za tym idzie, równie owocnych współprac.

Od nastolatka z pasją do profesjonalisty

Zainteresowanie montowaniem filmów pojawiło się u mnie w wieku 14 lat, gdy po raz pierwszy zainstalowałem program do montażu filmów – Sony Vegas. Wtedy jednak zależało mi wyłącznie na montażu filmów nagranych w szkolnych murach. Aby móc uwiecznić najśmieszniejsze momenty, a następnie udostępnić za pomocą YouTube’a. Jako nieodzowny miłośnik piłki nożnej chętnie oglądałem również kompilacje z najlepszymi momentami meczów. Za ich sprawą, tuż po Euro 2012 zmontowałem swoja pierwszą sportową kompilację podsumowującą turniej i śmiało udostępniłem ją w Sieci. Na początku wystarczył mi pozytywny feedback ze strony odbiorców, wśród których znaleźli się moi przyszli klienci gotowi zapłacić za profesjonalny montaż filmu. Tak naprawdę na rozpoczęcie pracy jako montażysty filmowego miało wpływ naprawdę wiele czynników, które w efekcie doprowadziły mnie do Poznania, zawarcia współprac z cenionymi markami, a przede wszystkim otwarcia własnej firmy.

Zaufanie to podstawowy fundament owocnej współpracy

Moja praca narodziła się z młodzieńczej pasji. Dzięki temu wiem, że każdy projekt, którego się podejmuje, jest efektem mojej kreatywności i zaangażowania. Chętnie montuje filmy krótkie i dynamiczne, które na przestrzeni mojej działalności zostały niejednokrotnie docenione przez współpracujące ze mną marki. Wśród nich znalazła się m.in. Shimano, firma odpowiedzialna za produkcję wysokiej jakości akcesoriów do rowerów. W ramach wspólnej współpracy rozpoczęliśmy kampanię Pokaż Nam Swój Rower, której efekty można znaleźć w mediach społecznościowych Shimano. Kampania odniosła sukces nie tylko ze względu na zaangażowanie znanych i cenionych polskich rowerzystów czy członków społeczności Shimano. Moim celem był montaż i edycja wideo, która w pełni odzwierciedli koncepcję Klienta oraz ogólną misję firmy, co przełożyło się na duże zasięgi kampanii.

Nowe wyzwania to kolejny sposób na zdobycie doświadczenia

Jako montażysta filmowy działający na terenie Poznania od ponad 7 lat, wiem, że wyzwania to nieodłączny element pracy kreatywnej. Wbrew pozorom wcale nie działają one na mnie jak strach na wróble, a wręcz przeciwnie. Wyzwania, które pojawiają się każdego dnia pełnią rolę silnika napędowego, sprawiając, że do każdego projektu podchodzę z dużą dozą ciekawości i chęci rozwoju. Sprawia to, że każdy film do montażu, który do mnie trafia, zyskuje oryginalny charakter, a kampania, jak ta przygotowana we współpracy z marką Shimano zyskuje szerokie grono odbiorców.

Zaufało nam już wiele uznanych firm, organizacji i przedsiębiorstw!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Testimonial

What they say