O nas

Witamy w JACHIMOV!

Kim jesteśmy

Gdy ktoś pyta nas – kim jesteśmy, to jednogłośnie odpowiadamy: Jachimov to młody zespół profesjonalnych montażystów filmowych, przed którymi programy, takie jak Adobe Premiere czy Adobe After Effects nie kryją tajemnic. Jeśli szukasz kreatywnego podejścia i zapadających w pamięć efektów to doskonale się składa. Pomożemy Twojej firmie na każdym etapie postprodukcji, zaczynając od zaproponowania koncepcji po finalny montaż!

Nasza misja

W Jachimov wierzymy, że podstawą owocnej współpracy jest budowa relacji partnerskich. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wysłuchujemy jego pomysłów, tak by miał on możliwość uczestniczenia na każdym etapie produkcji.

Czym się zajmujemy

Dla naszego zespołu żaden gatunek filmowy nie jest obcy. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że nie znamy takiego słowa, jak ograniczenia. Niezależnie od tego, czy zajmujemy się montażem programów telewizyjnych, reklam, trailerów, czy kompilacji, a nawet prezentacji chętnie wykorzystujemy swoje nieszablonowe myślenie. Za sprawą naszego indywidualnego podejścia do klienta, a zwłaszcza procesu postprodukcji tworzymy materiały, które na dobre zapadają w pamięć.

Nasz proces

01.

Rozmowa

Proces rozpoczynamy od rozmowy, podczas której możemy dowiedzieć się prawdziwych smaczków o Tobie oraz Twojej firmie.

02.

Research

Następnie przeprowadzamy dokładny research,

03.

Wizja

który pozwala nam na przygotowanie zindywidualizowanej wizji.

04.

Projekt

Gdy zostanie ona zaakceptowana, przechodzimy do etapu projektowania

05.

Montaż

 i wstępnego montażu, który ponownie z Tobą skonsultujemy.

06.

Poprawki

Aby mieć pewność, że owoc naszej współpracy spełnia Twoje oczekiwania, na ostatnim etapie wdrażamy niezbędne poprawki oraz dopracowujemy finalny projekt.

Dlaczego my?

W Jachimov na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego Klienta.

Podczas wstępnych rozmów chętnie poznajemy pomysły projektowe klienta.

Staramy się zbudować relację partnerską.

Na każdym etapie produkcji zachowujemy niezachwiany profesjonalizm.

Pozostajemy w kontakcie z klientem, aby zarówno tworzenie koncepcji, jak i dopracowywanie finalnego projektu przebiegało zgodnie z jego oczekiwaniami.

Potwierdzeniem naszego zaangażowania w projekty jest doświadczenie oraz opinie, które zebraliśmy na przestrzeni lat od mniejszych i większych klientów.

Liczby

1
Klientów
100
Projektów
1
Partnerów

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o Twoim projekcie!